Marcinkevičius

Vėlyvas škotų įvartis nustūmė Lietuvos rinktinę į priešpaskutinę vietą

Vėlyvas škoto Chriso Martino įvartis į slovėnų vartus nustūmė Lietuvos rinktinę į priešpaskutinę F grupės vietą. Žemiau – tik Malta.

Pasaulio čempionato atrankos mače Škotija namuose 1:0 palaužė Slovėnijos rinktinę, o vienintelį įvartį Ch.Martinas pelnė 88-ąją susitikimo minutę.

Įsirašę tris taškus škotai pakilo į ketvirtą poziciją, aplenkdami anglams 0:2 pralaimėjusią Lietuvą.

Kitose F grupės rungtynėse Slovakija išvykoje 3:1 nugalėjo nė vieno taško dar neiškovojusią Maltą.

Nugalėtojams įvarčius mušė Vladimiras Weissas (2 min.), Janas Gregusas (41 min.) ir Adamas Nemecas (84 min.). Maltai 14 minutę buvo pavykę išlyginti rezultatą, kai pasižymėjo Jeanas Paulis Farrugia.