Ties vyrų plento grupinių dviračių lenktynių finišo linija įvyko sprogimas

Rio de Žaneiro olimpiadoje šeštadienį galimybę kovoti dėl medalių turi ir du lietuviai Ramūnas Navardauskas ir Ignatas Konovalovas, kurie startuoja vyrų plento dviračių grupinėse lenktynėse.

Nuo 15.30 val. prasidėsiančiose lenktynėse dviratininkams teks įveikti sunkią 237,5 km distanciją. Tiesioginę lenktynių eigą Jums pateiks Sportas.lt portalas. Atnaujinta 19.57 val. Pranešama, kad ties lenktynių finišo linija prieš 10 min. įvyko sprogimas. Žmonės nebuvo sužeisti, išvengta ir didesnės panikos. Kas sukėlė sprogimą, kol kas nežinoma. Atnaujinta 19.55 val. Likus 67 km lyderiauja P.Kočetkovas ir M.Kwiatkowskis. 40 sek. jiems pralaimi R.Taaramae, italas Damianas Caruso, belgas Gregas van Avermaetas, britas Geraintas Thomasas ir kolumbietis Sergio Henao. Pelotonas pralaimi 1 min. 8 sek. Atnaujinta 19.45 val. Įspūdingą spurtą surengęs estas Reinas Taaramae pavijo lyderių persekiotojus. Liko 71 km iki finišo. Atnaujinta 19.37 val. Sudėtingą įkalnę pradėjusių lyderių grupėje liko tik trys dviratininkai. Atsiliko ir J.Pantano. Iki finišo liko 73 km. Atnaujinta 19.29 val. Lyderių grupė „trūkinėja“. Atsilikti pradėjo M.Albasini ir E.Bystromas. Atnaujinta 18.57 val. Įtampa auga - pabėgėlių grupės persvara mažėja iki 1 min. 47 sek. Dviratininkams liko įveikti apie 100 km. Atnaujinta 18.30 val. Lyderiai persekiotojus lenkia apie 4 min. 30 sek. Iki finišo lieka 120 km. Atnaujinta 17.00 val. Pabėgėlių persvara sparčiai tirpsta. Likus 175 km ji sumažėjo iki 5 min. 35 sek. Atnaujinta 16.55 val. Lyderių grupės persvara mažėja. Juos nuo pelotono dabar skiria 6 min. 57 sek. Atnaujinta 16.30 val. Iki finišo liko 194 km. Pabėgėlių grupė pirmauja jau 7 min. 51 sek. prieš pelotoną. Atnaujinta 16.10 val. Nuo pagrindinės grupės pabėgo šeši dviratininkai – vokietis Simonas Geschke, lenkas Michalas Kwiatkowskis, norvegas Erikas Bystromas, šveicaras Michaelas Albasini, kolumbietis Jarlinsonas Pantano ir rusas Pavelas Kočetkovas. Jie nuo pagrindinės grupės, kurioje važiuoja abu lietuviai, atitrūko jau 2 min.