Iškilmingai atidarytas Šakių rajono policijos komisariato naujasis pastatas

Birželio 8 d. iškilmingai atidarytas į naujas, renovuotas patalpas persikėlęs Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Šakių rajono policijos komisariatas.

Iškilmingoje komisariato atidarymo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos kancleris Algirdas Stončaitis, Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, nuo birželio 8 d. jau į atsargą išėjęs Marijampolės apskr. VPK viršininkas Skirmantas Andriušis, Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų vadovai, kolegos iš kitų teisėsaugos institucijų, statybos rangovo atstovas, bendruomenės nariai, žiniasklaidos atstovai, policijos pareigūnai ir kiti garbūs svečiai.

Po iškilmingos vėliavų pakėlimo ceremonijos, tardamas sveikinimo žodžius policijos generalinis komisaras Linas Pernavas dėkojo suteikusiems patalpas savivaldybės atstovams, pasidžiaugė, jog pagerėjo tiek policijos darbuotojų darbo, tiek į juos besikreipiančių asmenų aptarnavimo sąlygos, nes tai pastatas Šakių rajono bendruomenei.

Skirmantas Andriušis linkėjo sėkmingos tarnybos darbuotojams naujose, moderniai įrengtose patalpose, nes nuo šiol pareigūnai galės dirbti oriai ir kitiems ateiti į policijos komisariatą bus žymiai maloniau. S. Andriušis padėkojo ir savivaldos atstovams bei linkėjo glaudesnio bendradarbiavimo.

Šakių rajono meras Juozas Bertašius sakėsi, jog apie buvusius ar nebuvusius nesklandumus nekalbėsiąs bei priminė susirinkusiems svečiams pastato perdavimo istoriją. Mat šiame pastate, statytame aštuntajame dešimtmetyje, dar prieš keletą metų gyveno moksleiviai, nes čia anksčiau buvo mokyklos bendrabutis ir pasveikino visus susirinkusiuosius su policijos bendruomenei ir šakiečiams svarbia diena.

Statybos rangovo atstovas – UAB „Struktūra generalinio direktoriaus pavaduotojas Algirdas Žebrauskas įteikė Marijampolės apskr. VPK Šakių r. PK viršininkui Mindaugui Akelaičiui simbolinį įkurtuvių raktą ir linkėjo, kad ką tik suremontuotas pastatas būtų patogus darbuotojams ir naudingas bendruomenei.

Marijampolės apskrities policijos kapelionas Remigijus Gaidys palaimino policijos darbuotojus ir pašventino naująjį pastatą. Ir, po juostelės perkirpimo ceremonijos, visi susirinkusieji buvo pakviesti į vidų apžiūrėti patalpų. Naujajame pastate įrengta areštinė, visus reikalavimus atitinkančios laikino sulaikymo kameros. Atėjusiems atsiveria erdvūs, šviesūs koridoriai, salė, šiuolaikiškos poilsio patalpos, budėtojų dalis, apklausos kabinetas, darbo kabinetai, dokumentų saugojimo patalpos, persirengimo patalpos, dušai darbuotojams.

 

VRM kancleris Algirdas Stončaitis, sveikindamas pareigūnus su įkurtuvėmis, įteikė jiems simbolinę dovaną ir pasidžiaugė, kad ilgus metus buvusi problema pagaliau išspręsta – Šakių r. policijos komisariato darbuotojai galės dirbti šiuolaikiškai ir patogiai ne tik darbuotojams, bet ir interesantams įrengtose patalpose.

Generalinis komisaras, sakydamas, kad dovanos turi būti praktiškos, įteikė kolektyvui projektorių ir pasidžiaugė, kad toks gausus būrys svečių iš kitų institucijų rodo, jog Šakių policijos kolektyvas turi daug draugų, sugeba bendradarbiauti ir taip puikiai spręsti svarbius valstybei klausimus.

Besilankydama komisariate Šakių r. apylinkės teismo pirmininkė buvo pastebėjusi, kad šiam komisariatui tetrūksta laikrodžio, tad jį ir padovanojo Šakių r. PK kolektyvui. Kiti kolegos, iš tame pačiame regione dirbančių VSAT pasienio rinktinių, Ugniagesių gelbėtojų tarnybos, Kauno apygardos Marijampolės r. apylinkės prokuratūros taip pat džiaugėsi dėl nepalyginamai pagerėjusių darbo sąlygų, dėkojo už nuoširdų bendradarbiavimą ir linkėjo sėkmingos tarnybos.

Šakių r. PK viršininkas Mindaugas Akelaitis padėkojo visiems atvykusiems į pastato atidarymo šventę, dėkojo už gražius linkėjimus ir dovanas. M. Akelaitis pabrėžė, jog ypač dėkingas komisariato darbuotojams už kantrybę, kurie tiek metų dirbdami itin sudėtingomis darbo sąlygomis senajame policijos komisariato pastate, sulaukė šios džiaugsmingos dienos ir kartu toliau dirba Tėvynės labui.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode