Tarp geriausių – ketvirtoji vieta

Geriausi iš geriausių – taip galime vadinti Lietuvos stalo teniso top-12 varžybas. Jose tradiciškai raketes suremia patys pajėgiausi šios sporto šakos vyrai ir moterys.

Mažeikiams šiemet atstovavo vienintelis Arnoldas Domeika. 22-ejų Lietuvos čempionas buvo vienas šio turnyro favoritų, pagal reitingą pirmoji raketė.

Mažeikiškis sėkmingai įveikė grupės barjerą, kuriame nugalėjo M. Skučą ir V. Martinkų. Ketvirtfinalyje jis susitvarkė su B. Skirmantu 4:1, tačiau kelią į finalą jam pastojo klaipėdietis Alfredas Udra. Pastarasis, įveikęs pirmąją Lietuvos raketę, nesunkiai laimėjo ir finale prieš Matą Vilką iš Šilutės.

Kovoje dėl trečiosios vietos po pralaimėjimo itin prastai nusiteikęs A. Domeika nusileido Kęstučiui Žeimiui iš Kybartų rezultatu 3:1 ir liko bendroje įskaitoje ketvirtas.

„Visi pirmąsias keturias vietas iškovoję žaidėjai – kolegos Lietuvos suaugusiųjų rinktinėje. Vieną kartą laimi vienas, kitą kartą – kitas. Jei peržaistume top-12, tikėtina, turėtume kitą nugalėtoją. Taip jau šiuo metu Lietuvos vyrų stalo teniso elite yra – visi panašaus pajėgumo“, – pasibaigus varžyboms sakė Mažeikių sportininkus treniruojantis Raimondas Jackevičius.

Moterų grupėje kiek netikėtai nugalėtoja tapo Aistė Macaitė. Finale sportininkė rezultatu 4:1 nugalėjo vilnietę Eglę Stuckytę.

Tarp atsarginių žaidėjų, galinčių tikėtis kvietimo į pagrindines varžybas, buvo dar du mažeikiškiai: Marius Bučys ir Martyna Sidabraitė.